Super vtipy ! DOPORUČUJI

18. září 2008 v 17:00 | Karin |  Vtípky
Příjde zajda do obchodu a ptá se: "Máte shnilou mrkvičku?" A prodavač medvěd říká: "Hele zajdo tohle je solidní obchod a tohle tu neprodáváme!" Druhý den se to opakuje a 3. den zas příjde. A medvěd říká: "Zajdo to je slušnej obchod, ale pro Tebe jsem tu mrkev sehnal!" Zajíček vytáhne odznak a řekne: "Obchodní inspekce!"
Soutěží mezi sebou tři kovbojové. První vytáhne pistoli, zatočí s ní, sestřelí plechovku a řekne: "Ha ha. I am Jimmy!" Druhý sestřelí dvě plechovky a řekne: "Ha ha. I am Bobby!" Třetí zatočí s koltem, oba je zastřelí a zvolá: Ha ha. I am sorry!"
Muž se rozhodl jít k věštkyni a dozvěděl se, že kvůli němu zemřou miliony lidí. Naštvaný odešel a chtěl skočit pod vlak, když vtom, na poslední chvíli, uviděl na kolejích po kterých jel vlak malého chlapce. Rozhodl se, že ho zachrání. A když se tak stalo otázal se chlapce: "Jak se jmenuješ?" "Adolf Hitler. " Šéf a sekretářka si užívají. O několik hodin později si šéf vyžádá od sekretářky křídu. Při návratu domů se ptá manželka: "Kde jsi byl tak dlouho?" On vysvětluje: "Sekretářka mi hupla v kanceláři na klín, jeli jsme k ní a v posteli to pořádně rozpálili a proto jsem přišel pozdě." Žena se na muže zašklebí: "Ty starý chlubile, byl jsi na kulečníku! Ještě máš křídu za uchem!"
Jaká je jednotka odporu k práci? Jeden Róm.
TAK CO PŘIPADALY VÁM TY VTIPY SMĚŠNE NAPIŠTE DO KOMENTÁŘU .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaka je tvoje nej Barva???

modra 26.8% (11)
zelena 19.5% (8)
ružova 31.7% (13)
červena 7.3% (3)
fialova 2.4% (1)
bíla nebo černa 12.2% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama